Labiausiai įkvepiančios sportinės moterys iš pastarųjų 20 metų | LT.GlobalScienceCollaboration.org

Labiausiai įkvepiančios sportinės moterys iš pastarųjų 20 metų

Laimingas Tarptautinė moters diena! Štai tik keletas iš neįtikėtinų sportininkų mes švenčiama per metus

Pernai sporto Moterys Metų apdovanojimų pavadintas Jessica Ennis kalnas 2015 nugalėtojas po dar vieną neįtikėtiną metų sporto.

Taigi, mes manome, kad - garbei Tarptautinė moters diena - mes norime pažvelgti atgal per pastaruosius dvidešimt metų įkvepiančių moterų, ponios, kurie ėmėsi namų šį prestižinį apdovanojimą po fenomenaliai metų sporto.

Žvilgsnis atgal, taip pat primena mums, kiek laiko kai kurie iš šių čempionų buvo įrodyti save kaip nuoširdžiai elito sportininkų.

2014 CHARLOTTE DUJARDIN

Dvigubo olimpinis dresavimo čempionas patiko kitas žvaigždžių metus 2014, pelnęs du aukso medalius pasaulio jojimo žaidimų Normandijoje, jojimo į sėkmę ant savo patikimų arklio Valegro.

load...

2013 CHRISTINE Ohuruogu

Pasaulio čempionato Maskvoje Christine Ohuruogu atgavo 400m pasaulio čempionų titulą ji laimėjo šešis metus. Nuotraukai apdaila buvo reikalaujama, nors, vos fourthousandths apie kitą dalijamąjį rytinėje Londonietis nuo amantle montsho Botsvanos antroje vietoje!

2012 JESSICA ENNIS-Hill

Kas gali pamiršti Super šeštadienį? Tą dieną plakatas mergina iš Londono 2012 žaidynėms įvykdyti savo potencialą laimėti olimpinį septynkovė aukso tą pačią naktį, kaip Gregas Rutherford ir Mohammed Farah laimėti aukso medalius.

load...

2011 SARAH STEVENSON

Sara Stevenson dramatiškai laimėjo Taekwondo 67 kg pasaulio čempionų titulą Pietų Korėjos mieste Gyeongju - nepaisant atsižvelgiant keturių mėnesių pertraukos iš savo sporto rūpintis savo sunkiai sergantiems tėvams.

2010 MAGGIE ALPHONSI

Saracėnų Sukčiavimas Maggie Alphonsiwas standout grotuvas Raguvos moterų regbio pasaulio taurės finale kaip Anglijoje baigė antrosios vietos laimėtojai apie namų dirvožemio į Naująją Zelandiją.

2009 Chrissie WELLINGTON

2009 triathlete Chrissie Wellingtoncompleted 2,4 mylios plaukti, 112 mylių dviračiu ir 26,2 mylių maratoną A courserecord metu laimėti trečią tiesiai Ironman Pasaulio čempionatas titulą Havajuose!

load...

2008 NICOLE COOKE

Septynias savaites po to, kai laimėjo Didžiosios Britanijos pirmąjį auksą Pekino olimpinės žaidynės, į kelių lenktynių, Velso dviratininkas triumfavo paties įvykio metu kelių pasaulio čempionatuose.

2007 VICTORIA PENDLETON

Ilgalaikė iki Londono olimpinių žaidynių sėkmė, Viktorija Pendleton buvo pirmasis dviratininkas pakelti Sports Women of the Year Award, kai ji laimėjo tris aukso medalius kelio dviračių pasaulio čempionatų Maljorka.

2005 Zara PHILLIPS

Po vienerių metų pertraukos apdovanojimus, Karalienės anūkė demonstruodavo savo jojimo meistriškumą 2005, nes ji laimėjo individualių ir komandos aukso medalius Europos Eventing čempionate Blenheim rūmai.

2004 Kelly Holmes

Po metų žalos ir sielvartas, Kelly Holmes tapo sporto legenda laimėjo olimpinį 800m ir 1500m auksą per šešis sensacinga Dienos Atėnuose.

2003 Pippa FUNNELL

Jojimas Pippa FUNNELL baigė Grand Slam iš Eventing po precedento Išvalymą pergalių Kentukis, badmintonas ir Burghley.

2002 ir 1999 PAULA RADCLIFFE

Pergalės Londone ir Čikagos maratonas - su pasauliu Geriausias laikas pastarasis - pateisinama jungiklį nuo kelio į tolimų atstumų kelių Veikia Paula Radcliffe ir antrą SWOTY pergalės 2002 m.

Keletą metų prieš, kad bėgikas sumušė Zola Budd anketa 14-erių metų Sandraugos 3,000m įrašą ir tada laimėjo 10,000m sidabrą ne pasaulio čempionate Sevilijoje.

2001 ELLEN MACARTHUR

Po 94 dienų jūroje, 24-metų tapo jauniausiu asmuo ir sparčiausiai moteris plaukti pasaulis viena ranka, nes ji baigė antras Vandėja Globe lenktynėse.

2000 ir 1998 DENISE LEWIS

Denise Lewis įveikė skausmingas kojų traumų užsitikrinti Britanijos pirmąjį olimpinį septynkovė titulą, nes Mary Peters tuo 1972 Miuncheno žaidynėse ir jos trečiosios SWOTY pergalę.

Prieš tai ji gavo pagrindinį apdovanojimą po septynkovė laimi ne Budapešte europiečių ir Sandraugos žaidynių Kvala Lumpūras.

1997 ALISON Mikalojaus

Mažas Nikolajus laimėjo moterų US Open golfo titulą, ne moliūgų Ridge Oregone, kas buvo jos žaidimo karjeros viršūnė.

1996 LAURA DAVIES

1996 Laura Daviesas konsoliduoti savo poziciją kaip pirmaujanti pasaulio moterų golfo žaidėjas ir geriausias Anglijos kada nors pagamintas laimėjo 10 turnyrus abiejose Atlanto pusėse, įskaitant dviejų didžiųjų.

1995 LYNN SIMPSON

Lina Simpsonas tapo baidarių pasaulio čempionas Nottingham, per metus baigusi savo Ekonomika laipsnį pačiame mieste.